До уваги майбутніх магістрів!

Кафедра архітектури та дизайну середовища оголошує набір на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Дизайн візуальних комунікацій” спеціальності 022 “Дизайн”.
Навчальний план та ОПП “Дизайн візуальних комунікацій” представлено на сторінці Університету (https://op.cpnu.cn.ua/view/total_view.php)
Правила вступу до магістратури НУ “Чернігівська політехніка” у 2022-2023 навч.році наведено на сторінці Університету (https://cpnu.cn.ua/vstup-do-universytetu/), також можна подивитися відеозапис конференції, присвяченої правилам вступу до магістратури, розміщений на каналі Університету в YouTube (https://www.youtube.com/c/CNUTChernihivUniversity/videos)
Для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою “Дизайн візуальних комунікацій” потрібно здати вступне фахове випробування у вигляді творчого конкурсу – клаузури, яка являє собою творче графічне завдання, тема якого оголошується безпосередньо перед початком випробування, завдання виконується в аудиторії протягом 4 годин. Програму творчого конкурсу можна подивитися на сайті Університету (https://cpnu.cn.ua/vstup-do…/fahovi-vyprobuvannya/magistr/ ).
Розклад фахових іспитів для вступу до магістратури –
У суботу, 17.09, буде проведено майстер-клас з підготовки до творчого конкурсу, початок о 12.00, місце проведення – 3 корпус НУ “Чернігівська політехніка”, вул. Шевченка, 95, аудиторія 210. Запрошуються всі бажаючі!

Важливі дати: