Оновлення дисципліни “Сервіс-дизайн” та інтеграція модуля “Створення та розвиток ІТ-продуктів” від ІТ компанії Genesis

2023 року доцентка кафедри архітектури та дизайну середовища Шабардіна Ю.В. пройшла програму підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти в ІТ компанії Genesis та акредитована інтегрувати курс “Створення та розвиток ІТ-продуктів” як модуль в рамках дисципліни “Сервіс-дизайн”, що викладається для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП “Дизайн візуальних комунікацій” спеціальності 022 Дизайн.
Навчання передбачало серію лекцій та занять для поглибленого розуміння змісту курсу та додаткових механік його викладання, а також проходження сертифікації.
Інтеграція курсу дозволить здобувачам отримати базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт-менеджменту, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії або запуску власного продуктового IT-бізнесу.
 
Про Genesis
Genesis — це українська кофаундингова IT-компанія, яка разом із визначними підприємцями зі Східної Європи будує глобальні високотехнологічні бізнеси. В Genesis народилися та стали самостійними бізнесами успішні компанії: наприклад, Jiji, BetterMe, Headway. В екосистемі також розвиваються проєкти OBRIO, Boosters, AMO, Universe.