Практика в Politechnika Poznańska за Програмою Еразмус+ 2021-2027 рр. Міжнародна мобільність (КА1)

Липень гарний місяць не тільки для відпочику, але й для практики. У період з 3-го по 14-е липня 10 студентів, що навчаються за ОП «Архітектура та містобудування» та «Дизайн середовища» проходили практику в Познанській політехніці (Politechnika Poznańska. Республіка Польща) за Програмою Еразмус+ 2021-2027 рр. (МІЖНАРОДНА МОБІЛЬНІСТЬ КА1). Архітектурним факультетом та Інститутом архітектури та просторового планування була організована цікава та корисна програма практики.
Наші студенти під керівництвом викладача кафедри АДС Гаврик О.Ю. привезли з собою приклади чотирьох найбільш зруйнованих об’єктів Чернігівщини. Завдання перед здобувачами освіти стояло не просте – генерувати концептуальні ідеї по їх відновленню та відбудові. Польські та українські студенти поділились на команди, кожна з яких працювала над своїм проєктом. Викладачі підходили із запитаннями, порадами, консультаціями.
14 липня відбулось представлення всіх зроблених проєктів та вручення сертифікатів.
Наші студенти привезли з собою новий досвід і нові враження. За словами Каті Землянської (група ДС 201): «Насправді, дуже сподобалось! Отримала новий досвід, сподобалась і система навчання, що більше уваги приділяє практикам, аніж лекціям. Мала приємну команду, тому легко працювалось. Класний досвід у командній роботі та досвіді працювати в іноземному середовищі, хоч і складно, але достатньо цікаво!»

                                                                                                                                                         О.І. Пономаревська