Творчий вернісаж з мініконцертом

НУ “Чернігівська політехніка” за підтримки “Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні “Мир у цифровий час” спільно з Мистецьким Хабом провели творчий вернісаж з мініконцертом в стінах Агенції регіонального розвитку.

Організаційними моментами займалась співзасновниця культурного осередку (Мистецький хаб) – @cn.hub, студентка 3-го курсу спеціальності дизайн навчально наукового інституту архітектури дизайну та геодезії Семенченко Анастасія Сергіївна.

Це був неперевершений досвід й можливість заявити про себе. Це і комунікація з артистами, і з представниками університету та ЗМІ.
Це написання й роздруківка підписів для картин,  вибір тих самих картин, а також надана можливість студентам показати свої роботи (за що вони були дуже вдячні. Бо кожен хоче відчути себе значимим.) Вона радіє від того, що змогла принести стільки щастя собі й іншим. І вдячна за таку співпрацю.

Ця художня виставка складалась з картин та постерів художників, дизайнерів та архітекторів НУ “Чернігівська політехніка” на тему Чернігова, а до участі в концерті запрошені як молоді, так і уже давно відомі в Чернігові музиканти та поети. Гостем Творчого вернісажу став також історик та екскурсовод Ервін Міден з цікавими історіями про Чернігів.
Не забарились й відвідали захід: телеканал Новий Чернігів, куратор проєкту (Мир у цифровий час), проректор з виховної діяльності Ольга Мельник, викладачка Ганна Морозова та завідувач кафедри Олена Савченко.

Автор та дизайнер афіші: Семенченко Анастасія
Художниця картини, що зазначена на афіші: Чала Марія
Підтримку в організації заходу надали Центр гендерної освіти та громадська організація “Фундація прав людини” за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
              Семенченко Анастасія, група ДС-201.