Екскурсія до Поліграфічно-видавничого комплексу «Десна»

19 жовтня здобувачі освіти, що навчаються за освітньо-професійною програмою другого рівня освіти «Дизайн візуальних комунікацій»  завітали до Поліграфічно-видавничого комплексу «Десна». Студентів радо вітали директор цього підприємство Микола Петрович  Вербовий та провідний спеціаліст Кухарець Галина Василівна, яка і провела екскурсію.

Здобувачі освіти змогли ознайомитись з роботою комплексу, що надає  повний спектр поліграфічних послуг від ідеї до втілення на папері: книги, каталоги, буклети, листівки, блокноти, календарі, плакати. Особливу увагу привернула робота станків, зокрема: офсетна повнокольорова листова друкарська машина SHINOHARA 75 IV, що дозволяє керувати зональною подачею фарби на кожній секції з функцією покрокового регулювання кількості фарби, цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRO C1100 – забезпечує виконання в найкоротші терміни і з найвищою якістю друк та інші поліграфічні роботи, цифрова друкарська машина Konica Minolta bizhub PRESS C1060L забезпечує відповідність високим стандартам цифрового друку: абсолютну сталість кольору та чудову якість зображення.

 Як, зауважила Галина Василівна, складна багатофункціональна система роботи комплексу «Десна» вимагає ретельного та якісного дизайну та макетування поліграфічної продукції: відкрити зовнішню логіку типографіки у внутрішній логіці тексту, знайти   візуальний зв’язок між текстом та візуальними елементами макета, підібрати колірний режим та діапазон кольорів, який може бути відтворений у друкованій продукції. Тож студенти переконались у необхідності вдосконалювати свої знання, вміння, навички, аби відповідати вимогам ринку праці у сфері дизайну.

Висловлюємо щиру вдячність нашому стейкхолдеру Миколі Петровичу Вербовому та усім працівникам Поліграфічно-видавничого комплексу «Десна» за цікаву і корисну зустріч-екскурсію та подаровану, прекрасно оформлену, книгу з історії Чернігова.

О.І. Пономаревська