Стажування в університеті імені Менделя (м. Брно, Чехія)

Протягом 16-20 жовтня 2023 року доцентка кафедри архітектури та дизайну середовища Шабардіна Ю.В. взяла участь у стажуванні «Міжуніверситетське науково-педагогічне співробітництво у дослідженнях і викладанні на міжнародному рівні», що проходило на базі Університету імені Менделя (м. Брно, Чехія).
Під час стажування учасники пройшли серію тренінгів, що реалізовані у рамках проєкту «Міжуніверситетське науково-педагогічне співробітництво з акцентом на передачу чеських ноу-хау у сфері управління вищою освітою, співробітництво у сфері професійної видавничої діяльності, наукове та академічне співробітництво» (“Interuniversity scientific and pedagogical cooperation with an emphasis on the transfer of Czech know-how in the field of higher education management, cooperation in the field of professional publishing, scientific and academic cooperation”). Головна мета проєкту – сприяти розвитку української вищої освіти шляхом поглиблення лідерських якостей студентів, утримання талановитих викладачів в українських університетах та впровадження ефективних практик університетського менеджменту.
Результатами стажування стало ознайомлення з ефективними стратегіями інтернаціоналізації Університету імені Менделя, вивчення досвіду участі у програмах Erasmus+ KA2, COST, визначення можливих напрямів чесько-української науково-освітньої співпраці.